Wejście do galerii
Strona główna » doradztwo / konsultacje » odpowiedzialność firm

odpowiedzialność firm

Rosnąca popularność odpowiedzialności społecznej firm daje dobry grunt dla upowszechnienia i promowania postawy odpowiedzialności biznesu za kulturę. Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę z faktu, że  przewaga konkurencyjna oraz dobra reputacja wiąże się z zaangażowaniem w działania pozornie nie związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.

 

W dobie wzrastającej konkurencji wizerunek przedsiębiorstwa jest jednym z ważniejszych kryteriów oceny firmy, a działalność uznana za przejaw odpowiedzialności społecznej zdecydowanie go poprawia. Zaangażowanie biznesu we wspieranie kultury i sztuki daje zatem podwójną korzyść: dla firmy oznacza  poprawę wizerunku oraz wzmocnienie identyfikacji pracowników z przedsiębiorstwem, dla jej otoczenia oznacza poprawę jakości oraz rozszerzenie zakresu działalności kulturalno-edukacyjnej polskich ośrodków. 

 

W ramach projektów z zakresu CCR oraz CSR proponujemy:

  • audyt działań CSR / CCR 
  • przygotowanie strategii CSR wraz z planem implementacji zaprojektowanych rozwiązań
  • dobór ofert i narzędzi ich realizacji
  • monitoring realizacji projektu
  • ewaluacja projektu
Szukaj
Logowanie

Raport
Raporty z badań sponsoringu kultury i sztuki opracowanych przez Fundację COMMITMENT TO EUROPE arts & business - kto sponsoruje? co sponsoruje? dlaczego sponsoruje?jak postrzegany jest sponsoring?
więcej »
Copyright 2003-2015 COMMITMENT TO EUROPE arts & businessDeveloped by 305 Studio