Wejście do galerii

BIZNES W OBIEKTYWIE

 „BIZNES W OBIEKTYWIE – liderzy bankowości”

 

"Biznes w obiektywie - liderzy bankowości 2008" to inicjatywa łącząca dwa światy: biznes i fotografię. Jej głównym założeniem jest popularyzacja sztuki - sztuki zarządzania oraz sztuki fotografii portretowej. Celem projektu było wyłonienie młodych, zdolnych fotografów oraz stworzenie albumu zdjęć zawierającego sylwetki wybitnych osobistości polskiego sektora finansowego w dwóch rolach: zawodowej i prywatnej.

 

Album był sposobem na przełamanie stereotypu biznesmena-bankowca ,postrzeganego często jako niedostępnego profesjonalistę. Zdjęcia wykonane przez wybitnie utalentowanych młodych fotografików, wyłonionych w drodze konkursu przez profesjonalną kapitułę, ukaały nie tylko znane powszechnie oblicze osób pełniących najbardziej odpowiedzialne funkcje, lecz przede wszystkim ich niepowtarzalną osobowość.

 

www.bizeswobiektywie.pl

Szukaj
Logowanie

Raport
Raport z ostatnich badań sponsoringu kultury i sztuki opracowany przez Fundację COMMITMENT TO EUROPE arts & business - kto sponsoruje? co sponsoruje? dlaczego sponsoruje?jak postrzegany jest sponsoring?
więcej »
Ankieta
Kto w dobie spowolnienia gospodarczego powinien wspierać sferę kultury?

Państwo
 21%

biznes
 39%

sfera kultury powinna radzić sobie sama
 35%

fundacje i organizacje non-profit
 6%


Copyright 2003-2011 COMMITMENT TO EUROPE arts & businessDeveloped by 305 Studio