Wejście do galerii
Strona główna » Szkolenia » Dla instytucji kultury

Szkolenia dla instytucji kultury

 

DLACZEGO SZKOLIĆ Z FUNDACJĄ COMMITMENT TO EUROPE ARTS & BUSINESS?

 

Fundacja COMMITMENT TO EUROPE arts & business powstała w 2003 roku i należy do międzynarodowej sieci organizacji arts & business, inicjującej oraz wspierającej współpracę biznesu i sztuki. Od prawie dziesięciu lat doradzamy sferze kultury oraz sektorowi prywatnemu, w jaki sposób współpracować i wykorzystywać profity płynące z relacji arts & business.

 

Na bazie kilkuletnich doświadczeń Fundacja opracowała autorskie programy szkoleniowe, które pogłębiając wiedzę z zakresu sponsoringu kultury i sztuki oraz rozwijając praktyczne umiejętności komunikacyjne i handlowe ułatwiają  nawiązanie efektywnej i trwałej współpracy z przedstawicielami świata biznesu.

 

Nasze programy prowadzone są w formie treningu umiejętności – stanowią połączenie przekazu wiedzy teoretycznej (prezentacje /mini wykłady) z ćwiczeniami i zadaniami praktycznymi, zwieńczonymi informacją zwrotną. Uczestnicy są inspirowani przykładami współpracy rynków zachodnich, szkoleni na bazie prezentacji dobrych i złych praktyk, ćwiczeń oraz symulacji.

Dodatkowo:

  • programy szkoleń i zasoby szkoleniowe są zgodne z wytycznymi ARTS & BUSINESS NETWORK WORLDWIDE
  • szkolenia prowadzone są autorską metodyką EPP® (Effective Partnership Practices)
  • każdy z uczestników otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia

 

PROGRAMY SZKOLENIOWE:

 

Od początku działalności Fundacja ściśle współpracuje z instytucjami kulturalnymi, wspierając je w bieżącej działalności związanej z pozyskiwaniem środków finansowych na organizacje wydarzeń kulturalnych. Zgodnie z celami statutowymi, Fundacja nie poszukuje sponsorów, ale poprzez udostępnienie poszczególnych narzędzi, aktywizuje sferę kultury do nawiązywania współpracy z sektorem prywatnym.

 

 

Opracowane przez nas programy szkoleniowe, to miedzy innymi:

 

   - SESJE SZKOLENIOWE "ARTS & BUSINESS W PRAKTYCE":

      SESJA I - Sponsor kultury i sztuki - przygotowanie do współpracy

      SESJA II: Sponsor kultury i sztuki – efektywna współpraca

      SESJA III: Sponsor kultury i sztuki – partner i klient

  

   - jednodniowe SZKOLENIE OTWARTE

      "Sponsoring kultury i sztuki w praktyce"

 

  - indywiduualny program

    „PERSONAL SPONSORSHIP ADVISORY”

 

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:  

 

PROWADZĄCY

 

KOSZTY I WARUNKI UCZESTNICTWA

 

UWAGA!!!

Możliwe jest dofinansowanie do 80% kosztów szkolenia przez fundusz celowy fundacji, dedykowany prowadzonej przez nią działalności statutowej. Proszę pytać o aktualne możliwości dofinansowania.

 

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu: szkolenia@cte.org.pl

 

 

 

 ***

 

„ Pierwsze szkolenie, które w sposób praktyczny wyjaśnia zasady współpracy biznesu z kulturą i sztuką. Prezentowane podczas szkolenia filmy oraz dobre praktyki były dla mnie źródłem cennych inspiracji w zakresie współpracy ze sponsorami. Szczerze polecam”

 

MACIEJ BIERNACKI, Ocean Group

 

 

***

 

“Brałam udział w treningu Personal Sponsorship Advisory. Dowiedziałam się jakie konkretnie błędy popełniam inicjując współpracę ze sponsorami, jak ich unikać i co robić by współpraca ta była korzystna dla obu stron. Wiedza pozyskana podczas szkolenia dziś odpłaca się kontraktami sponsorskimi. Dziękuję!”

 

JOANNA PLICH, Fundacja ProKultura

Szukaj
Logowanie

Raport
Raporty z badań sponsoringu kultury i sztuki opracowanych przez Fundację COMMITMENT TO EUROPE arts & business - kto sponsoruje? co sponsoruje? dlaczego sponsoruje?jak postrzegany jest sponsoring?
więcej »
Copyright 2003-2015 COMMITMENT TO EUROPE arts & businessDeveloped by 305 Studio